Przejdź do menu Przejdź do treści

Przygoda naukowa w Katedrze Badań nad Gospodarką Cyfrową

„Jedno jest pewne – nie ma już odwrotu. Nowe technologie wrosły w naszą codzienność i będą ją systematycznie zmieniać. Zmieniać będziemy się także my sami: nasze technologie intelektu, warunki naszego życia i pracy. Doświadczamy zakłócenia reguł, które dotychczas rządziły naszym życiem prywatnym, zawodowym i publicznym. Zmienia się funkcjonowanie przedsiębiorstw i instytucji publicznych, zmieniają się uwarunkowania rozwoju gospodarczego i społecznego.”

(frag. książki Gospodarka cyfrowa. Jak nowe technologie zmieniają świat, K. Śledziewska, R. Włoch)

 

Jeśli jesteś ciekawy świata, lubisz odkrywać, angażujesz się w to, co robisz, fascynuje Cię wpływ nowych technologii na to, co? jak? gdzie? kiedy? i dlaczego? …robimy, zapraszamy Cię do przeżycia przygody naukowej w ramach Tutoringu Akademickiego.

Tutor pracuje w relacji jeden na jeden. Tutor (z łac. – opiekun) potrafi pokierować integralnym rozwojem młodego człowieka, trafnie rozpoznać jego potencjał, wspólnie wyznaczyć ścieżkę rozwoju naukowego, osobistego i społecznego, uważnie podchodzić do wyników jego prac, zmotywować do długotrwałej współpracy i znajdować w niej obopólną radość.

Pracujemy różnorodnymi metodami, np. esej, analiza case study, udział w projekcie badawczym.

Czekamy na Ciebie!

Magdalena Jaciow
Agata Stolecka-Makowska
Jakub Kol

 

Informacje o Programie Tutoringu Akademickiego realizowanym na naszej uczelni znajdziesz na www.ue.katowice.pl/studenci/program-tutoringu-akademickiego.html

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3