Przejdź do menu Przejdź do treści

Koło Naukowe Fianansów Przedsiębiorstw "Start-Up"

Koło Naukowe Finansów Przedsiębiorstw "Start-Up" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach powstało 8 listopada 2023 r., a oficjalną decyzją z dnia 8.01.2024 r. wpisane zostało do rejestru.

Działalność koła skupia się na szeroko pojętych zagadnieniach z zakresu Finansów Przedsiębiorstw, w szczególności wycenach przedsiębiorstw, analizach finansowych i giełdowych.

Zarząd koła 2023/24:

Przemysław Zemczak - Prezes Koła

Adrian Kopacz - Wiceprezes Koła

- II Wiceprezes Koła

 

Opiekunem koła jest mgr Krzysztof Pałęga

Wszelkie informacje z zakresu działalności koła dostępne są na Facebooku pod linkiem:https://www.facebook.com/startupuekatowice/

Pytania kierować można również na maila:

 

W ramach działalności:

- Uczestniczymy w spotkaniach Regionalnej Izby Gospodarczej,

- Organizujemy spotkania i szkolenia z przedsiębiorcami i praktykami,

- Bierzemy udział w konferencjach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

Działalność w roku 2023/2024:

W dniu 13 grudnia 2023 r. członkowie naszego koła naukowego "Start-up" mieli możliwość wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym na systemie e-analiza. Podczas szkolenia nasz gość dr Tomasz Jastrząb miał możliwość zaprezentowania studentom jak funkcjonuje portal oraz w jaki sposób pomaga w analizie przedsiębiorstw. W szkoleniu wzięło udział ponad 20 osób.

W dniu 18 marca 2024 r. pracownicy katedry oraz członkowie koła "Start-Up" wraz z kołem naukowym Politechniki Częstochowskiej (SKN FaMa Business Leaders Club) zorganizowali wydarzenie „Ekonomiczny Nobel – Prof. Claudia Goldin”.

W dniu 18 marca 2024 r. w MIędzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się spotkanie firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wraz z debatą “Quo vadis Katowice?”. Podczas debaty wystąpili dr Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice, prof. dr hab. Sławomir Smyczek – Prorektor ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Tomasz Zjawiony – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca