Dzień Internacjonalizacji 2024

Prorektor ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Sławomir Smyczek
oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają na

który odbędzie się 6 czerwca 2024 w godz. 9.00-14.45 w Auli im. Profesora Zbigniewa Messnera w CNTI.

O wydarzeniu

Głównym celem Dnia Internacjonalizacji jest przedstawienie najnowszej oferty stypendialnej oraz oferty grantów, a także możliwości finansowania badań naukowych i innych przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym.

Dodatkowo przedstawione zostaną, przez naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, dobre praktyki aplikowania o zewnętrzne środki finansowe na realizację projektów.

Podczas Dnia Internacjonalizacji zostanie również wręczone wyróżnienie Prorektora ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej za wkład w umiędzynarodowienie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach InterStar 2024.