Akredytacje

W dniach  9-10 grudnia 2022 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Gospodarka turystyczna.

W dniach  7-8 grudnia 2022 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Gospodarka przestrzenna.

W dniach  29-30 października a 2022 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Ekonomia.

W dniach 27-28 października 2022 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Analityka gospodarcza.

W dniach 26-27 lutego 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Finanse i rachunkowość.

W dniach 23-24 stycznia 2021 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunku Logistyka.

Aktualizacja danych zawartych w raportach samooceny ze względu na planowane wznowienie przez Polską Komisję Akredytacyjną postępowań w sprawie ocen programowych na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Informatyka i Ekonometria.

W dniach 20-23 marca 2020 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Informatyka i Ekonometria - w związku z sytuacją epidemiologiczną wizytacja Zespołu Oceniającego PKA została odwołana.

W dniach 11-12 października 2019 r odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunku Informatyka prowadzonego na Wydziale Informatyki i Komunikacji.