Przejdź do menu Przejdź do treści

Akredytacje


W dniach  04-05 kwietnia 2024 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Przedsiębiorczość i finanse.

W dniach  06-07 kwietnia 2024 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Zarządzanie.

W dniach  18-19 stycznia 2024 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Finanse menedżerskie.

W dniach  9-10 grudnia 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Gospodarka turystyczna.

 

W dniach  7-8 grudnia 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Gospodarka przestrzenna.

 

W dniach  29-30 października a 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Ekonomia.

 

W dniach 27-28 października 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Analityka gospodarcza.

 

W dniach 26-27 lutego 2022 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Finanse i rachunkowość.

 

W dniach 23-24 stycznia 2021 r. odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunku Logistyka.

 

Aktualizacja danych zawartych w raportach samooceny ze względu na planowane wznowienie przez Polską Komisję Akredytacyjną postępowań w sprawie ocen programowych na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Informatyka i Ekonometria.

 

W dniach 20-23 marca 2020 r. odbędzie się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Informatyka i Ekonometria - w związku z sytuacją epidemiologiczną wizytacja Zespołu Oceniającego PKA została odwołana.

 

W dniach 11-12 października 2019 r odbyła się wizytacja Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej w celu oceny programowej na kierunku Informatyka.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3