Pracownik katedry opiekunem Zespołu Szkół Technicznych z Mikołowa

W dniu 28.02.2024 r. odbyło się podpisanie umów partnerskich pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach a szkołami średnimi z województwa śląskiego: Zespołem Szkół Technicznych z Mikołowa, Zespołem Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Bł. Ks. Emila Szramka, Powiatowym Zespołem Szkół z Bierunia i IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica.

W trakcie spotknia uczniowie mieli okazję posłuchać krótkiego wykładu mgr Krzysztofa Pałęga pt. "Ścieżki zawodowe młodego pokolenia czyli czy studia ekonomiczno-finansowe mają przyszłość?"  oraz zapoznali się z aktualnymi projektami przewidzianymi dla szkół średnich, które koordynują dr hab. Monika Wieczorek-Kosmala, prof. UE oraz dr hab. Dominika Bochańczyk-Kupka, prof. UE.

Uczniowe mieli również okazję zwiedzić mury uczelni.

Opiekunem Zespołu Szkół Technicznych z Mikołowa został nasz pracownik mgr Krzysztof Pałęga.