Staże naukowe w Katedrze

Aktualnie w Katedrze pod kierunkiem prof. Joanny Błach realizowane są staże naukowe przez:

- prof. Elżbietę Bukalską z Katedry Finansów Przedsiębiorstw i Rachunkowości, Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,

-  prof. Bognę Kaźmierską-Jóźwiak z Katedry Zarządzania Finansami Przedsiębiorstwa, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Łódzki.

Tematyka stażu: Corporate Social Responsibility – Corporate Governance – Firm Performance

Celem stażu jest prowadzenie wspólnych badań naukowych z zakresu finansów przedsiębiorstwa w kontekście wyzwań zrównoważonego rozwoju. Efektem stażu ma być opracowanie wspólnych publikacji naukowych oraz przygotowanie propozycji projektu badawczego finansowanego ze źródeł zewnętrznych.

Okres stażu: 1/12/2023 – 15/03/2024