Udział studentów w spotkaniu firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

W dniu 18 marca 2024 r. w MIędzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się spotkanie firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wraz z debatą “Quo vadis Katowice?”. Podczas debaty wystąpili dr Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice, prof. dr hab. Sławomir Smyczek – Prorektor ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Tomasz Zjawiony – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Po zakończonej debacie miał miejsce networking oraz możliwość poznania nowych Firm Członkowskich RIG w Katowicach.

Dziękujemy za umożliwienie udziału w wydarzeniu studentom naszego koła.