Zakończyła się pierwsza edycja konkursu dla studentów Startegia-Analiza-Decyzje

W dniu 24 maja 2016 roku miał miejsce finał konkursu Strategia - Analiza - Decyzje 2016 zorganizowanego przez Katedrę Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych oraz Katedrę Rachunkowości pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Finansów i Ubezpieczeń. Zadanie konkursowe dotyczyło przedstawienia propozycji rozwiązania problemu z zakresu decyzji finansowych przedsiębiorstwa w oparciu o wiedzę z zakresu sprawozdawczości i analizy finansowej.

W konkursie udział wzięło 9 zespołów (34 studentów).

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę oraz przyznała II i III miejsce. Wyniki konkursu to:

I miejsce -  zespół „SADownicy” w składzie: Sylwia Chrapek, Aneta Franz, Monika Słowik, Eneasz Wiewióra

II miejsce -  zespół „Power Rangers” w składzie: Michał Jurczyk, Robert Wróbel, Paulina Bytnar, Natalia Szendzina

III miejsce  - zespół „Alternatywy 3” w składzie: Joanna Krawczyk, Anna Cieślik, Ewa Buczyniak