Udział pracowników Katedry w konferencjach naukowych

W semestrze zimowym 2016/2017 pracownicy Katedry uczestniczyli w krajowych konferencjach naukowych, gdzie wygłosili referaty i uczestniczyli w dyskusjach:

• prof. UE dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat - konferencja „Handel w latach 2011-2016 oraz uwarunkowania i scenariusze rozwoju handlu w perspektywie 2020 r.” (Warszawa - styczeń 2017 r., organizator: Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur)
  • dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat - członkostwo w Komitecie Naukowym Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Religia i kultura w mediach cyfrowych" (Kraków - grudzień 2016 r.; organizatorzy: Akademia Ignatianum w Krakowie /Wydział Filozoficzny/, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach /Wydział Informatyki i Komunikacji/, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu/)
  • dr Barbara Pabian - III Ogólnopolska Konferencja „Biznes w kulturze – kultura w biznesie” (Katowice - listopad 2016 r., organizator: Zespół Pieśni i Tańca „Silesianie” i Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach)
  • dr Piotr Cybula - V Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży (Warszawa - listopad 2016 r.; główni organizatorzy: Izba Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej, Polska Izba Turystyki, Ministerstwo Sportu i Turystyki)
  • dr Piotr Cybula - Kongres Turystyki Polskiej (Świdnica - październik 2016 r.)
  • dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat - przygotowanie i przeprowadzenie spotkania z uczestnikami międzynarodowego projektu pn. "European Route of Historic Theatres" w ramach konferencji "Trasa Bałtycka" (Kraków - wrzesień/październik 2016, organizator: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego z Warszawy)
  • dr Izabela Sztangret - konferencja "Strategie w podejmowaniu decyzji w sytuacjach konfliktu i współpracy, doskonalenie działalności organizacji" (Ustroń - wrzesień 2016 r., organizatorzy: Politechnika Śląska /Wydział Informatyki i Zarządzania - Zakład Informatyki i Ekonometrii/; Politechnika Wrocławska /Wydział Organizacji i Zarządzania - Katedra Informatyki/)
  • dr hab. Katarzyna Bilińska-Reformat, dr Małgorzata Kieżel, dr Izabela Sztangret, dr Joanna Wiechoczek - XXVI Zjazd Katedr Marketingu, Handlu i Konsumpcji (Warszawa - wrzesień 2016 r., organizator: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)