Wizyta studyjna w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

W dniu 15 grudnia 2016 roku studenci kierunku Gospodarka Turystyczna, w ramach zajęć z przedmiotu "Zarządzanie i marketing wydarzeń" prowadzonego przez mgr Pawła Piotrowskiego, odbyli wizytę studyjną w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. W trakcie wizyty przedstawiciele firmy PTWP Event Center, która zarządza halami MCK i Spodek, opowiedzieli o zadaniach firmy i wyzwaniach związanych z zarządzaniem tymi dwoma różnorodnymi obiektami. W drugiej części wizyty studenci mieli okazję zwiedzić wnętrza MCK i Spodka.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania obiektów przy okazji odbywających się tam wydarzeń, a firmie PTWP Event Center dziękujemy za możliwość wizyty i cenną wiedzę wyniesioną ze spotkania.