W środę 27 maja 2026 roku dwie przedstawicielki Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki wzięły aktywny udział w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Uczelnie wyższe wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju”, organizowanej przez Centrum Studiów Zrównoważonego Rozwoju, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi. Konferencja zgromadziła liczne grono badaczy i praktyków, stając się przestrzenią inspirujących wystąpień i dyskusji wokół wyzwań zrównoważonego rozwoju, przed którymi stoją szkoły wyższe w Polsce.
Przedstawicielki Katedry ZMiT zaprezentowały referaty poświęcone następującej tematyce:
- dr hab. Małgorzata Kieżel, prof. UE - „Dostępność i formy wsparcia psychologicznego na uczelniach wyższych w Polsce – analiza porównawcza w kontekście zrównoważonego rozwoju”,
- dr Joanna Wiechoczek - „Uczelnie ekonomiczne wobec luki w „zielonych” kompetencjach”.










Dołącz do nas