Przejdź do menu Przejdź do treści

Office 365

Informujemy, że w związku z podpisanymi umowami z firmą Microsoft można uzyskać dostęp do usługi Office 365.


STUDENCI

Usługa dla studentów dostępna jest w wersji on-line poprzez rejestrację na stronie https://products.office.com/pl-pl/student/office-in-education z wykorzystaniem uczelnianego adresu e-mail w domenie @edu.uekat.pl.

Po otrzymaniu dostępu do usługi Office 365, można w portalu usług informatycznych uzyskać dodatkowe licencje na Aplikacje Microsoft 365 (office w trybie offline), Power BI itp


PRACOWNICY

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę i pracujący przy stanowiskach komputerowych poprzez rejestrację na stronie https://products.office.com/pl-pl/student/office-in-education z wykorzystaniem uczelnianego adresu e-mail w domenie @uekat.pl uzyskują dostęp do pakietu office w wersji on-line.

Po otrzymaniu dostępu do usługi Office 365, można w portalu usług informatycznych uzyskać dodatkowe licencje na Aplikacje Microsoft 365 (office w trybie off-line), Power BI itp.   

UWAGA! Dodatkowe licencje przypisują się tylko do kont w domenie @uekat.pl


Aby skorzystać z usługi Office 365, należy:

  1. Posiadać aktywne konto uczelniane w domenie @edu.uekat.pl (dot. studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach) lub @uekat.pl (dot. pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach)
  2. Odwiedzić stronę produktu Office 365 i wprowadzić uczelniany adres mailowy.
  3. Wprowadzić kod weryfikacyjny otrzymany drogą mailową.
  4. Zabezpieczyć konto podając pomocniczy adres mailowy lub numer telefonu.

UWAGA! Dodatkowe licencje przypisują się tylko do kont w domenie @uekat.pl!

Na obrazku przedstawiono pole, w którym należy wpisać własny adres uczelniany w domenie @edu.uekat.pl lub @uekat.plhttp://ue.katowice.pl po wejściu na stronę Office 365.

Logowanie do konta w Office365

Instrukcja Office365

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3