Przejdź do menu Przejdź do treści

Wsparcie dla konferencji organizowanych w CNTI

Wyświetlanie materiałów informacyjnych.

Wszystkie plakaty, które mają być wyświetlane na monitorach w CNTI proszę przygotować w formacie .jpg i rozdzielczości 1920x1080.

Nieprzyjmowane są pliki tworzone w programie PowerPoint!

W razie trudności ze stworzeniem plakatu, pomocy udziela Centrum Merketingu (telefon +48 32 257 7027, mail: anna.gniady@ue.katowice.pl). Centrum Informatycznie nie wykonuje projektów graficznych.

Materiały proszę wysłać na adres cnti.konf@uekat.pl z informacją od kiedy i w jakiej kolejności mają być wyświetlane poszczególne pliki. Centrum Informatyczne zastrzega sobie prawo do zmian w sposobie wyświetlania materiałów.

Dostęp do sieci bezprzewodowej (WI-FI)

Możliwe jest uruchomienie dedykowanej sieci bezprzewodowej dla uczestników konferencji. W tym celu należy na adres cnti.konf@uekat.pl wysłać informację o terminie i lokalizacji konferencji (numery pomieszczeń) oraz podać propozycję nazwy rozgłaszanej sieci wi-fi. Zwrotnie na adres e-mail wysłana zostanie informacja o zasadach logowania (w tym hasło).

Wideokonferencje.

Budynek wyposażony jest w terminal wideokonferencyjny sieci PIONIER. Zapotrzebowanie na takie usługi należy zgłaszać z wyprzedzeniem pozwalającym na rezerwację mostka konferencyjnego.

Kontakt i pomoc.

Pomoc techniczną podczas trwania wydarzenia można uzyskać w pokoju 4/15 (poziom 4) oraz pod nr telefonów: 32 257 7650, 32 257 7685, 32 257 7691.

Kontakt mailowy poprzez adres cnti.konf@uekat.pl.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3