Przejdź do menu Przejdź do treści

Microsoft Imagine

W związku z migracją przez firmę Microsoft usługi Imagine na platformę Azurre, zalecane jest logowanie się do portalu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching uczelnianym kontem założonym w portalu office365, co zapewni prawidłowe wyświetlenie pełnej listy dostępnych do pobrania programów.

Procedura założenia konta office 365 dostępna jest pod adresem:
https://www.ue.katowice.pl/jednostki/centrum-informatyczne/udostepnianie-oprogramowania/office-365.html

Osoby, które nie chcą zakładać konta w portalu office 365, mogą dokonać autoryzacji na podstawie
prywatnego konta użytkownika Microsoft Account (https://account.microsoft.com/account), które należy utworzyć, a następnie zalogować się do systemu poprzez portal Microsoft Azure Dev Tools for Teaching i zarejestrować swój uczelniany adres e-mail.

UWAGA! Akceptacja otrzymanego na skrzynkę e-mail odnośnika i ponowne zalogowanie się do systemu jest konieczne, aby prawidłowo autoryzować pełną listę dostępnych do pobrania programów.     


Program Microsoft Imagine Premium, umożliwia korzystanie z oprogramowania firmy Microsoft studentowi/pracownikowi uczelni w realizowanym przez niego procesie dydaktycznym. Obejmuje on między innymi systemy operacyjne Windows.

W ramach programu, firma Microsoft nie udostępnia pakietu MS Office.

 

Procedury korzystania z programu Imagine:

Każdy Użytkownik przystępujący do programu, powinien mieć założony e-mail uczelniany.

Pracownik powinien posiadać konto pocztowe w usłudze Google Apps w domenie: uekat.pl.

Konta dla studentów są zakładane automatycznie w usłudze Google Apps w domenie: edu.uekat.pl.


Użytkownik podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich przetwarzanie w bazach danych Centrum Informatycznego oraz przez Spółkę Microsoft Corporation i inne podmioty współpracujące z nią w ramach programu Microsoft Imagine Premium.

 

Użytkownik ponadto zobowiązuje się do wykorzystywania dostępnego w portalu Microsoft Imagine oprogramowania wyłącznie do celów dydaktycznych oraz naukowych w rozumieniu zasad określonych w Licencji:

https://imagine.microsoft.com/en-us/About/LicenseAgreement

oraz powinien zapoznać się z zasadami prywatności firmy Microsoft zgodnie z Microsoft Privacy Statement dostępnymi na stronie:

https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement/ 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3