Podsumowanie kolejnych spotkań KN Ekonomia Sportu

Członkowie Koła Naukowego "Ekonomia Sportu" działającego przy Katedrze Ekonomii w trakcie ostatnich spotkań skupili się na zagadnieniu coachingu zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Na zakończenie roku członkowie Koła Naukowego Ekonomia Sportu mieli możliwość skorzystania z wiedzy menedżerskiej i trenerskiej Grzegorza Majewskiego, związanego z KKS Czarni Sosnowiec. Dyskusja dotyczyła m.in. prowadzenia i zarządzania klubem piłkarskim prowadzącym sekcję żeńską i szkolenie w bardzo licznie prowadzonych grupach młodzieżowych. Spotkanie było dobrą okazją do zapoznania się z warunkami rynkowymi i sportowymi funkcjonowania jednego z najbardziej utytułowanych klubów w polskim piłkarstwie kobiecym.

Na kolejnym spotkaniu w styczniu 2019 roku, Członkowie Koła Naukowego Ekonomia Sportu mieli zapewnione profesjonalne zajęcia z Panią Patrycją Stępel, licencjonowanym coachem –  trenerem biznesu. Warsztat z coachem pozwolił na uwolnienie i rozwinięcie potencjału członków Koła. Ponadto doprowadzono do uporządkowania strategii działania na kolejny rok, jak również określono nowe obszarów działalności, które mają przyczynić się do rozwoju Koła Naukowego Ekonomia Sportu.

Jednocześnie pragniemy zaprosić na II Debatę Koła Naukowego Ekonomia Sportu, która odbędzie się 21 maja o godz. 16:00 w salach konferencyjnych Stadionu Śląskiego w Chorzowie.