Spotkanie otwarte KN Ekonomia Sportu z piłkarską GieKSą

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" działające przy Katedrze Ekonomii zaprasza na kolejne, otwarte spotkanie z udziałem dwóch praktyków reprezentujących GKS Katowice.

Gośćmi będą:

• Pan Tadeusz Bartnik – Dyrektor sekcji piłki nożnej,
  • Pan Mariusz Polak – Menedżer sekcji piłki nożnej kobiet.

Dyskusja z zaproszonymi Gośćmi dotyczyć będzie praktycznych aspektów funkcjonowania sekcji piłki nożnej mężczyzn i kobiet. Poznamy uwarunkowania prowadzenia działalności piłkarskiej w warunkach konkurencji ligowej. Ponadto zostaną przedstawione etapy podejmowania decyzji menedżerskich w sporcie. Dowiemy się o wyzwaniach i ryzykach, jakie związane są z pracą w klubie piłkarskim, a także o funkcjonowaniu sportowego rynku pracy (w tym rynku transferowego).

Spotkanie odbędzie się 24 października o godz. 17:30 w sali 332A

Serdecznie zapraszamy!

Koło Naukowe Ekonomia Sportu prowadzi działalność od października 2017 roku i jest otwartą inicjatywą naukową skupiającą Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Opiekunem Koła Naukowego jest dr Artur Grabowski z Katedry Ekonomii.