Spotkanie z ekspertami z rynku sportowego

Koło Naukowe Ekonomia Sportu działające przy Katedrze Ekonomii na Wydziale Ekonomii zaprasza na kolejne wydarzenie poświęconą tematyce ekonomii, marketingu i zarządzania w sporcie. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia o godz. 17:30 w sali 332 A.

Spotkanie z ekspertami z rynku sportowego

W spotkaniu wezmą udział eksperci z rynku sportowego:

• Anna Wolna - rzecznik prasowy oraz główny specjalista ds. marketingu w klubie Zagłębie Sosnowiec,
  • Marcin Cieńciała - w przeszłości  pełnił rolę menedżera ds. marketingu i  PR-u, a  obecnie pracuje na stanowisku dyrektora sportowego MKS-u Dąbrowa Górnicza sekcji koszykarskiej, która zajmuję czołową pozycję w Energa Basket Lidze.

Ponadto podczas spotkania wystąpienie będzie miał Adrian Pietrzyk – przewodniczący Koła Naukowego Ekonomia Sportu. Zapraszamy bardzo serdecznie studentów naszej uczelni.