Pracownicy Katedry z wizytą we Francji

W dniach 18-22.10.2017 r. prof. UE dr hab. Aleksandra Burgiel i prof. UE dr hab. Justyna Matysiewicz uczestniczyły w International Week zorganizowanym przez Université Savoie Mont Blanc.

22.10.2017 r. w Université Savoie Mont Blanc zakończył się International Week. W pięknej scenerii francuskiej części Alp międzynarodowe grono nauczycieli akademickich i studentów miało możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania trwałej współpracy w ramach programu mobilności akademickiej Erasmus+. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentowały prof. UE dr hab. Aleksandra Burgiel i prof. UE dr hab. Justyna Matysiewicz, które nie tylko prowadziły zajęcia dla francuskich studentów, ale także promowały bogata ofertę dydaktyczną naszej Alma Mater.