Pracownik Katedry uczestnikiem 12th Global Business Research Symposium “The Quest for Stability”

W dniach 26-28.07.2017 r. dr hab. Aleksandra Burgiel wzięła udział w 12th Global Business Research Symposium “The Quest for Stability” w Irlandii.

W dniach 26-28.07.2017 r. dr hab. Aleksandra Burgiel wzięła udział w 12th Global Business Research Symposium zatytułowanym “The Quest for Stability”. Ta międzynarodowa konferencja organizowana jest cyklicznie przez Tobin College of Business St. John’s University w Nowym Jorku. W tym roku jej współorganizatorem był University College Cork z Irlandii, gdzie odbywały się obrady.

Wygłoszony przez dr hab. A. Burgiel referat pt. “On the Way towards Sustainability: Non-Ownership Consumption in Polish Consumers' Behaviors” (napisany wspólnie z dr Jolantą Zrałek, również pracownikiem Katedry) spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników sympozjum. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych międzynarodowych sukcesów