Przejdź do menu Przejdź do treści

Koło Naukowe Logistyki "Dialog"

„Dialog” to Koło Naukowe Logistyki zrzeszające ponad 40 członków – najambitniejszych studentów kierunków logistycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z dumą możemy stwierdzić, że Dialog to jedno z największych tego typu organizacji w całej Polsce, a może nawet i Europie.

Nasze flagowe konkursy „Liga Młodych Logistyków” oraz „Uniwersytecka Liga Logistyków” są rozpoznawalne w całej Polsce, a co roku bierze w nich udział coraz więcej uczniów i studentów. Laureaci LML oraz ULL z pewnością mogą być uznani za najwybitniejszych młodych logistyków Polski.

Ściśle współpracujemy z Klubem Absolwentów Logistyki i Transportu, z którego członkami współorganizujemy takie przedsięwzięcia, jak „Panel Ekspercki” czy „Mentoring Absolwencki”.

Naszą ideą jest samodoskonalenie, dlatego dla członków Koła organizujemy liczne wizytacje w placówkach firm partnerskich oraz warsztaty szkoleniowe z cyklu „Self-Improvement”. Szkolenia te prowadzą dla nas starsi koledzy z KALiT-u oraz przedstawiciele świata biznesu. Członkowie Koła równie aktywnie uczestniczą w konferencjach oraz warsztatach organizowanych na terenie całej Polski.

ul. Bogucicka 3,
40-283 Katowice
Przewodnicząca koła: ALEKSANDRA BANAŚ
Opiekun koła: DR KRZYSZTOF NIESTRÓJ, PROF. UE
Rok założenia: 1998

nkldialog.pl
E-mail: knldialog@uekat.pl 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3