Przejdź do menu Przejdź do treści

 

Dzień Łańcucha Dostaw, 27 kwietnia 2017 r.
Wizyta studyjna i warsztaty lean w Nexteer Polska w Tychach


27 kwietnia 2017 r. w ramach obchodów Dnia Łańcucha Dostaw odbędzie się wycieczka dla studentów do zakładów firmy Nexteer Polska w Tychach. Zaproszenie zostało wystosowane do Pań Dziekan dwóch wydziałów: Zarządzania oraz Ekonomii przez Panią mgr Annę Ossowską, Dyrektora Łańcucha Dostaw firmy Nexteer, członka Rady Programowej Kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania. Głównym organizatorem Dnia Łańcucha Dostaw z ramienia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest Katedra Logistyki Ekonomicznej. Działania koordynują: dr Piotr Hanus oraz dr Krzysztof Niestrój.

Zaproszenie skierowane jest do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a w szczególności do studentów studiujących na kierunkach: Logistyka, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Analityka Gospodarcza.

W ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ze szkołami ponadgimnazjalnymi z okazji Dnia Łańcucha Dostaw, w dniu 26 kwietnia 2017 r. do zakładu firmy Nexteer Polska w Gliwicach wyjedzie również grupa uczniów z Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach.

Dzień Łańcucha Dostaw w naszej Uczelni organizowany jest po raz trzeci. Nasza Uczelnia była pierwszym ośrodkiem w Polsce, który włączył się w organizację tego wydarzenia.

Strona europejska wydarzenia

PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE UBIORU I ZACHOWANIA W ZAKŁADZIE

Szczegółowe informacje dotyczące zasad poruszania się i zachowania zostaną przekazane podczas szkolenia BHP w zakładzie. Jednak już teraz prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Wymogi dotyczące ubioru:

 • sportowy ubiór BEZ ŻADNYCH LUŹNYCH, POWIEWAJĄCYCH ELEMENTÓW (DOTYCZY PAŃ I PANÓW!). W PRZYPADKU PAŃ - nie można mieć zamaszystych spódnic, szali itd.
 • DŁUGIE WŁOSY muszą być SPIĘTE, NIE POWINNY FALOWAĆ
 • należy zabrać wygodne, sportowe obuwie na płaskiej podeszwie; w przypadku Pań - absolutnie zabronione są szpilki.

W zakładzie poruszać się można tylko wyznaczonymi ścieżkami lub za osobą oprowadzającą. Należy zachować dyscyplinę i słuchać poleceń osoby oprowadzającej (!!!).

 

PROGRAM WIZYTY

 • Zbiórka przed wyjazdem o godzinie 08.20, CNTI - parking (Bogucicka 5)
 • Wyjazd - o 08.30 spod budynku CNTI
 • Szkolenie BHP w zakładzie w Tychach
 • Zwiedzanie zakładu - około 1,5 godziny
 • Warsztaty lean - około 1,5 godziny
 • Rozmowy, pytania - około 20-30 minut
 • Wyjazd z Tychów – przewidywany jest około 13.00
 • Przyjazd do Katowic - około 13.45-14.00, CNTI - parking (Bogucicka 5)

REJESTRACJA

Ze względów organizacyjnych w wycieczce może wziąć udział 50 zarejestrowanych studentów. Rejestracja trwa od 20 marca do 11 kwietnia 2017 r. włącznie, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W szczególnych przypadkach może zostać przedłużona. Ewentualne informacje o tym będą przekazywane na niniejszej stronie w odrębnych komunikatach.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rejestracja oznacza wyrażenie chęci uczestnictwa wyjeździe. Potwierdzenie rejestracji odbywać się będzie mailowo do dwóch dni po zarejestrowaniu się. Przed przesłaniem jakichkolwiek zapytań dotyczących wyjazdu należy szczegółowo zapoznać się z informacjami podanymi na niniejszej stronie oraz w nagłówku formularza rejestracyjnego.

W przypadku, gdy zarejestrowana osoba zrezygnuje z uczestnictwa w wyjeździe z przyczyn losowych zobowiązana jest powiadomić o tym mailowo. Umożliwi to wówczas poinformowanie osób z listy rezerwowej o możliwości wyjazdu. Każdorazowo ewentualne „uzupełnienie” osób będzie następowało wg kolejności zgłoszeń. Nie jest przewidziane rezygnowanie z wyjazdu bez podania przyczyny/usprawiedliwienia się. Informacje o uczestnikach wyjazdu zostaną przekazane do odpowiednich Dziekanatów w celu usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach.

Ewentualne pytania należy kierować na adres: piotr.hanus@uekat.pl

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca