Konferencja zamykająca międzynarodowy projekt badawczy

W dniu 26 listopada 2015 r. odbyła się konferencja zamykająca międzynarodowy projekt badawczy pt. Synchronization and development of national strategies of logistics in V4 countries.

W ramach projektu dokonano analizy porównawczej strategii logistycznych krajów V4.  Główną uwagę badawczą skupiono na współpracy Grupy Wyszehradzkiej w obszarze transportu. Celem projektu było także opracowanie rekomendacji dla dalszego rozwoju sieci logistycznych krajów V4.

Wśród gości konferencji znaleźli się przedstawiciele instytucji zaangażowanych w realizację projektu, m.in.: Węgierskiego Towarzystwa Logistycznego, Czeskiego Towarzystwa Logistycznego, Uniwersytetu w Pardubicach, Uniwersytetu w Żylinie oraz Węgierskiej Agencji Promocji Inwestycji. Naszą Uczelnię reprezentowali pracownicy Katedry Logistyki Ekonomicznej: dr Edyta Klosa oraz dr inż. Marcin Świtała, którzy wygłosili referat pt. The Polish logistics system and its development strategy form the perspective of V4 group.

Więcej informacji na stronie projektu: v4log.eu