Logistics Research Network z udziałem naszych pracowników

W dniach 3-5 września br. prof. UE dr hab. Danuta Kisperska-Moroń i dr Edyta Klosa z Katedry Logistyki Ekonomicznej (Zakład Zarządzania Łańcuchami Dostaw) wzięły udział w konferencji Logistics Research Network, na której miały okazję wygłosić referat Collaboration of Supply Chain Members within The Framework of  CSR.

Konferencja LRN odbywa się co roku w Wielkiej Brytanii z inicjatywy wiodącej europejskiej organizacji logistycznej – The Chartered Institute of Logistics and Trasportation (CILT). Jej celem jest integracja środowiska logistycznego w skali międzynarodowej, stworzenie płaszczyzny wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami środowiska akademickiego i praktykami w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, a przede wszystkim zaprezentowanie przed uznanymi fachowcami i przedyskutowanie wyników najnowszych badań naukowych lub ciekawych projektów biznesowych.

Przyjęta formuła konferencji i jej popularność wśród logistyków zaowocowały 19 już edycjami. Tegoroczna konferencja zorganizowana została przez University of Huddersfield ("Uczelnię Roku" w UK), a uczestniczyło w niej 135 pracowników naukowych, praktyków i przedstawicieli mediów branżowych z Europy, Afryki i Azji.