Nasi logistycy na prestiżowej konferencji

W dniach 9-11 września br. prof. UE dr hab. Danuta Kisperska-Moroń i dr Edyta Klosa z Katedry Logistyki Ekonomicznej (Wydział Zarządzania) wzięły udział w dorocznej konferencji Logistics Research Network (LRN), zorganizowanej na Uniwersytecie w Derby (Wielka Brytania).

Konferencja LRN jest uznanym w środowisku logistycznym wydarzeniem organizowanym przez Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) w różnych miastach Wielkiej Brytanii, które od 20 lat pozwala autorom z tej dziedziny na przedyskutowanie swoich koncepcji i wyników najnowszych badań.

Pracownice naszej Uczelni wystąpiły z referatem The Role of Manufacturers’ Organizational Culture in Achieving Logistics Competitive Advantage podczas sesji poświęconej współczesnym strategiom zarządzania łańcuchem dostaw.