Nasz pracownik w komitecie naukowym międzynarodowej konferencji

Pracownik Katedry Logistyki Ekonomicznej Prof. UE dr hab. Artur Swierczek pełni funkcję Przewodniczącego Sesji tematycznej Quality & Productivity/Risk Management podczas  tegorocznej Konferencji Asia-Pacific Decision Sciences Institute (APDSI 2016), organizowanej w dniach 24-27 lipca w Pekinie.

Asia-Pacific DSI to azjatycka część amerykańskiej organizacji Decision Sciences Institute zrzeszającej naukowców i praktyków zajmujących się metodami ilościowymi i behawioralnymi w procesie podejmowania decyzji. Konferencja ma wieloletnią i bardzo bogatą tradycję. Od 1968 roku stanowi forum międzynarodowej wymiany poglądów i upowszechniania wiedzy poprzez organizację krajowych, międzynarodowych i regionalnych konferencji i sympozjów, jak również publikację prac badawczo-rozwojowych. W organizacji konferencji biorą udział wiodące amerykańskie i azjatyckie ośrodki naukowo-badawcze specjalizujące się w mutlidyscyplinarnej problematyce podejmowania decyzji.

Podczas Konferencji zostanie zaprezentowany referat pt. Triple-Loop Learning of Resilient Supply Chains in the Era of Contemporary Changes. Przedstawia on rezultaty projektu badawczego NCN pt. Koncepcja zarządzania rezylientnym łańcuchem dostaw realizowanym pod kierunkiem naukowym Prof. UE dr hab. Artura Swierczka we współpracy z Katedrą Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Instytutem Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej.

Więcej informacji znajduje się pod adresem http://www.dsiworldcongress2016.org