Publikacja pracownika uczelni w prestiżowym wydawnictwie Springer

Nakładem prestiżowego wydawnictwa Springer ukazała się monografia naukowa pt. Supply Chain Risk Management. Advanced Tools, Models, and Developments, w której został zamieszczony rozdział autorstwa pracownika Katedry Logistyki Ekonomicznej dr hab. Artura Świerczka, prof. UE, pt. Supply Chain Risk Management in the Transmission and Amplification of Disruptions. Praca przedstawia wyniki badań empirycznych otrzymanych w ramach jednego z projektów badawczych Narodowego Centrum Nauki, realizowanego pod kierunkiem dra hab. Artura Świerczka, prof. UE.

Redaktorem naukowym monografii jest Prof. Yacob Khojasteh zatrudniony w Sophia University w Tokio, natomiast Autorami pozostałych rozdziałów są profesorowie z uczelni w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Singapuru, Japonii, Indii, Belgii, Włoch, Finlandii, Norwegii.

Więcej informacji na temat publikacji można znaleźć pod poniższym linkiem:

books.google.pl/books