Warsztaty z zarządzania sprzedażą

W dniu 18.12.2023 r. w ramach przedmiotu zarządzanie sprzedażą realizowanego na II stopniu studiów stacjonarnych odbyły się inspirujące warsztaty z zarządzania sprzedażą, przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie - mgr inż. Pawła Hanusa, MBA oraz mgr inż. Michała Kemonę, przedstawicieli firmy Euchner Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.

Podczas warsztatów poruszono szereg kluczowych tematów związanych z efektywnym zarządzaniem sprzedażą. Prowadzący omówili m.in. projektowanie działu sprzedaży, rekrutowanie i motywowanie zespołu handlowego, źródła pozyskiwania klientów oraz ich obsługę, techniki negocjacji i perswazji, skuteczną komunikację marketingową, a także narzędzia informatyczne wspierające zarządzanie sprzedażą.

Jednym z istotnych elementów warsztatów było zaangażowanie studentów, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusjach. Prowadzący dostarczyli praktycznych przykładów, umożliwiając uczestnikom lepsze zrozumienie i zastosowanie omawianych zagadnień w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować mgr inż. Pawłowi Hanusowi, MBA, mgr inż. Michałowi Kemonie oraz firmie Euchner Sp. z o.o. za wartościowe warsztaty, które z pewnością przyczynią się do rozwoju kompetencji zarządczych uczestników. Dziękujemy również studentom za aktywny udział i entuzjazm.