Wizyta uczniów z Żor w naszym kampusie

12 kwietnia br. odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera z Żor. Szkoła znajduje się pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Odwiedziły nas dwie klasy: trzecia o specjalności technik logistyk oraz druga o specjalności technik ekonomista. Uczniom towarzyszyły wychowawczynie mgr Małgorzata Herman, mgr Joanna Krupa, mgr Zdzisława Staroń. Uczniowie podczas wizyty mieli okazję zwiedzić kampus UE Katowice (m. in. Dziekanat, Bibliotekę, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu). Wzięli udział również w warsztatach z zakresu logistyki pt.:"Optymalizacja w logistyce", prowadzone przez mgr K. Zowadę oraz obecni byli również na sesji podczas konferencji programu Top Young 100.

Opiekę merytoryczną nad wizytą sprawował dr Piotr Hanus.