Wizyta w No Limit

W dniach 28.02-01.03 studenci kierunku logistyka pod opieką mgr Krzysztofa Zowady mięli okazję przyjrzeć się z bliska, w jaki sposób funkcjonuje dynamicznie rozwijający się usługodawca logistyczny – firma No Limit.

Uczestnicy wyjazdu do Pruszkowa mogli własnoręcznie skompletować zamówienie realizowane w ramach obsługi rynku e-commerce przez firmę No Limit, zaobserwować pracę nowoczesnej maszyny sortującej, a także uczestniczyć w pracach dotyczących tworzenia projektu nowego magazynu. Ponadto wizyta urozmaicona została warsztatami z komunikacji w logistyce, roli w zespole oraz formowania ładunków.

Wyjazd zorganizowany został w ramach Projektu Blisko – Międzynarodowo – Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego