Szanowni Studenci,

Koło Naukowe Zarządzania "Menedżer" zaprasza na spotkanie z p. Aleksandrą Dębską - starszą specjalistką do spraw rekrutacji w IBM. Spotkanie odbędzie się online 1 grudnia o godz. 16:30 na platformie Google Meet, zapis na spotkanie poprzez dołączenie do zajęć: https://classroom.google.com/c/NDI3NTQ3NTY1NTE0?cjc=dwlco7a

Podczas spotkania zostaną poruszone ważne dla każdego przyszłego pracownika i pracodawcy kwestie:

• Jak napisać prawidłowo CV?
  • Jak przygotować się na rozmowę o pracę?
  • Autoprezentacja.
  • Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Dane zapisanych studentów będą przetwarzane w celach statystycznych. Dane w postaci imienia, nazwiska i awatara będą widoczne również dla innych zapisanych osób i/lub obecnych na spotkaniu studentów, wykładowców i prelegentki. Zajęcia w ciągu 5 dni po spotkaniu zostaną zarchiwizowane i nie będą dalej przetwarzane.