Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Katedra Informatyki Ekonomicznej oraz Katedra Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego, na Wydziale Ekonomii, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, zorganizowała wspólnie konferencję naukową z udziałem gości zagranicznych, na temat: „TWÓRCZOŚĆ – INNOWACYJNOŚĆ – PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W ORGANIZACJACH”. Konferencja odbyła się w dniach 17-19 listopada 2016 roku w Ustroniu. Organizacja konferencji zbiegła się z Jubileuszem Katedry Informatyki Ekonomicznej oraz Katedry Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego – 10-leciem istnienia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Celem konferencji była prezentacja aktualnych wyników badań naukowych, zwłaszcza empirycznych, wymiana poglądów oraz pogłębienie integracji środowiska naukowego, reprezentującego nauki o zarządzaniu oraz informatykę ekonomiczną, w szczególności z obszaru badań twórczości organizacyjnej, innowacyjności i przedsiębiorczości oraz zastosowania technologii informacyjnych w budowaniu nowoczesnej i efektywnej organizacji. Referaty zgłoszone na konferencję, które uzyskały dwie pozytywne opinie recenzentów, zostały wydrukowane w czasopiśmie naukowym „Studia Ekonomiczne. Zeszyty Naukowe”.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszej konferencji

Prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak,           Prof. UE dr hab. Teresa Kraśnicka

Szegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie internetowej www.tipo.ue.katowice.pl