Pracownicy Katedry uczestnikami Szkoły Letniej Zarządzania 2018

W dniach 13-15.06. prof. UE dr hab. Teresa Kraśnicka, prof. UE dr hab. Tomasz Ingram, dr Katarzyna Bratnicka-Myśliwiec, dr Wojciech Głód oraz dr Martyna Wronka-Pośpiech uczestniczyli w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”. Organizatorem konferencji byli: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Uniwersytet Jagieloński. Więcej informacji na stronie konferencji: SLZ 2018 (http://szkolaletnia.uj.edu.pl/).

W komitecie organizacyjnym konferencji znalazły się dr Katarzyna Bratnicka-Myśliwiec oraz dr Martyna Wronka-Pośpiech.

W trakcie konferencji pracownicy Katedry zaprezentowali artykuły: - Tomasz Ingram, Katarzyna Bratnicka-Myśliwiec - „O źródłach przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa raz jeszcze. Politykowanie organizacyjne i obustronność organizacyjna" (współautor: dr Monika Kulikowska-Pawlak).