Spotkania studentów z praktykiem

W ostatnich dniach Gościem w formie on line na wykładach z dwóch przedmiotów (wykładowca: prof. dr hab. Teresa Kraśnicka) był pracownik firmy Google France - mgr Przemysław Pietrzkiewicz, inżynier oprogramowania i menedżer zespołu z 9-letnim stażem w tej firmie.
Gość uczestniczył w zajęciach z "Podstaw zarządzania" (kier. Ekonomia) - w dniu 13.01.2022r., prezentując interesujący wykład nt: Organizacja pracy we współczesnych firmach technologii informatycznych (w kontekście motywowania do pracy)

oraz w zajęciach z "Podstaw przedsiębiorczości" (kier. Przedsiębiorczość i finanse) w dniu 18.01.2022r. Drugi wykład – równie inspirujący- pt: Kierowanie zespołem i organizacja pracy,  sprzyjające innowacyjności i efektywności pracowników we współczesnych firmach technologii informatycznych, mieścił się w problematyce przedsiębiorczości korporacyjnej i innowacyjności.

Gość podzielił się ze studentami nie tylko swoją wiedzą, doświadczeniem, ale także wieloma refleksjami dotyczącymi źródeł motywacji do pracy i kreatywności  w środowisku pracy zorientowanym na systematyczną innowację.