Spotkanie z absolwentami kierunku PiF

Miło nam poinformować, że z Nowym Rokiem wracamy do cyklicznych wydarzeń wymiany doświadczeń pomiędzy absolwentami i studentami kierunku PiF. Wobec tego serdecznie zapraszamy wszystkich studentów kierunku PiF na III  Spotkanie z Absolwentami tego kierunku. W ramach spotkania, absolwentki:

Karolina Tadla – Dyrektor Finansowa w firmie z branży budowlanej, doktorantka w Szkole Doktorskiej w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz

Ewa Getinger – kosmetyczka z pasji i zawodu, właścicielka dwóch rozwijających się firm o wielu pomysłach na nowe biznesy opowiedzą między innymi jak minęły im studia, a także o swojej ścieżce zawodowej. Mamy nadzieję, że po raz kolejny będzie to ciekawe spotkanie oraz okazja do wymiany doświadczeń i skorzystania z rady starszych koleżanek.

Spotkanie odbędzie się 13.01.2023 (piątek) o godz. 17:30 na platformie Meet (kod spotkania: kwn-pyyx-yhb). Więcej informacji na profilu fb: Katedra Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego UEKatowice