Spotkanie z przedsiębiorcą rodzinnym w ramach zajęć na PiF

Pani Agnieszka Brzozowska, reprezentująca firmę rodzinną Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień FAMILIA z siedzibą w Gliwicach, była gościem na zajęciach z form przedsiębiorczości realizowanych na studiach stacjonarnych 2-go stopnia na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Podczas niezwykle interesującej prelekcji, która miała miejsce 20 listopada 2023 roku, Pani Brzozowska podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem firmy rodzinnej i specyfiką zarządzania taką firmą. Dzięki spotkaniu studenci mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę i otrzymali wiele praktycznych wskazówek, które mogą im pomóc w przyszłości rozwijać własne firmy.

Na spotkaniu obecny był również przyszły sukcesor - syn Pani Brzozowskiej, Maciej, co dodatkowo podkreśliło aspekt ciągłości rodzinnej firmy. Jego obecność stanowiła inspirację dla studentów, ukazując, jak istotne jest przekazywanie wartości i know-how z pokolenia na pokolenie w kontekście przedsiębiorczości rodziny. Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu!