Udział Ewy Raczyńskiej w stażu dydaktycznym na Uniwersytecie Jagiellońskim

W dniach 18 – 27 maja mgr Ewa Raczyńska miała przyjemność uczestniczyć w stażu dydaktycznym w Instytucie Zdrowia Publicznego Collegium Medicum w Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Staż obył się w ramach projektu „Blisko – Międzynarodowo – Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”. Mgr Ewa Raczyńska uczestniczyła w zajęciach na kierunkach Zarządzanie w Ochronie Zdrowia i Zdrowie Publicznego.

Celem odbytego stażu było zdobycie interdyscyplinarnego doświadczenia dydaktycznego zgodnego z zainteresowaniami naukowymi Mgr Ewy Raczyńskiej. Bardzo dziękujemy za miłe i otwarte przyjęcie wszystkim wykładowcom, a w szczególności dr hab. Iwonie Kowalskiej-Bobko, prof. UJ Dyrektorce Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Pani Sylwii Sali, która zajęła się stroną organizacyjną stażu. Podziękowania należą się również Pani Edycie Gałeckiej, Dyrektorce Biura Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Studentom dziękujemy za wyrozumiałość z powodu zmian terminów zajęć mgr Ewy Raczyńskiej.