Wizyta gościa w ramach wykładu na kierunku PiF

Pan Grzegorz Pluta reprezentujący firmę Crossfit Helwood mieszczącą się w Gliwicach przy ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 66 był gościem na wykładzie z podstaw przedsiębiorczości na studiach stacjonarnych 1-go stopnia na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse. Podczas niezwykle interesującej prelekcji Pan Grzegorz Pluta podzielił się ze studentami swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej i zarządzaniem firmą. Głównym wątkiem wystąpienia były wyzwania przed jakimi stoją osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz wady i zalety bycia wspólnikiem w spółce. Dzięki spotkaniu studenci otrzymali wiele praktycznych wskazówek, które mogą im pomóc w przyszłości rozwijać własne firmy. Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu!