Wizyta pracowników naukowych z Wyższej Morawskiej Szkoły Biznesu w Ołomuńcu

W dniach 21-23.09.2021r. w Katedrze Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego gościliśmy – w ramach programu Erasmus+ - zespół pracowników naukowych z Wyższej Morawskiej Szkoły Biznesu w Ołomuńcu (Moravian Business College Olomouc ): doc. Ing. Jindra Peterková, Ph.D., Ing. Štefan Kolumber, Ph.D. , Ing. Zuzana Repaská, Ph.D.

Celem wizyty był rozwój współpracy dwustronnej w zakresie badań naukowych, w szczególności przygotowanie koncepcji dwóch potencjalnych projektów badawczych. Zapoznano także gości z programem kształcenia na kierunku Przedsiębiorczość i finanse i opracowano harmonogram: wykładów on line, które przeprowadzą wykładowcy z Czech na tym kierunku oraz udziału pracowników Katedry – w zajęciach dydaktycznych i warsztatach na czeskiej uczelni w semestrze letnim. Goście zwiedzili także bibliotekę akademicką. Cieszymy się, że mimo obowiązujących restrykcji covidowych i konieczności ich przestrzegania udało się taką wizytę zorganizować.