Zaproszenie na wykład pt. "Umowa o pracę czy własna firma"

Koło Naukowe Zarządzania „Menedżer” serdecznie zaprasza wszystkich studentów na wykład pt. „Umowa o pracę czy własna firma'', który poprowadzi dr Łukasz Bielecki z kancelarii KLB.

Koło Naukowe Zarządzania „Menedżer” serdecznie zaprasza wszystkich studentów na wykład pt. „Umowa o pracę czy własna firma'', który poprowadzi dr Łukasz Bielecki z kancelarii KLB świadczącej usługi związane z audytem, księgowością, doradztwem podatkowym i konsultingiem prawno-ekonomicznym. W ramach spotkania zostaną poruszone również kwestię zarządzania finansami w firmach.

Ponadto Kancelaria oferuje możliwość nawiązania współpracy, a więc wydarzenie będzie także okazją do rozmowy o rozwoju kompetencji i zdobyciu doświadczenia.

Spotkanie odbędzie się 16.01.2023 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali 300 A  oraz online poprzez platformę  Meet  - kod spotkania: