Przejdź do menu Przejdź do treści

I Spotkanie Absolwentów i 20-lecie NKL Dialog

 

11 maja 2019 r. (sobota), Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Dziękujemy za wyjątkowy dzień! 

Zapraszamy do lektury relacji: kliknij
Zapraszamy do galerii zdjęć: kliknij

  

 

11 maja 2019 r. (sobota), Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na studencko-absolwenckie spotkanie z okazji 20-lecia Naukowego Koła Logistyki DIALOG oraz inauguracji Klubu Absolwentów Logistyki i Transportu! 

Zapraszamy Absolwentów wszystkich roczników, wszystkich kierunków i specjalizacji związanych z transportem, spedycją i logistyką, a także absolwentów innych kierunków, którzy związali się z tymi obszarami zawodowo.  

Termin otwartych zgłoszeń minął 10.04.2019.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem, prosimy o kontakt: kliknij

Spotkanie będzie wyjątkową okazją do ponownej, po latach wizyty w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Nie zabraknie czasu na nawiązywanie i odnawianie kontaktów oraz dyskusje między absolwentami. Odbędą się dwa panele dyskusyjne. Chcemy także, aby na wydarzeniu jak najbardziej skorzystali organizatorzy wydarzenia - studenci z NKL DIALOG - dla których będzie wielką wartością spotkać się z osobami o dużym doświadczeniu zawodowym, w atmosferze przychylności i życzliwości. 

 

 

 

--------------------------------------------------------

Naukowe Koło Logistyki DIALOG zrzesza grupę młodych i dynamicznych studentów, chętnie zgłębiających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu logistyki. NKL rozpoczęło swoją działalność na początku roku akademickiego 1998/1999 z inicjatywy studentów i kadry naukowej Katedry Logistyki Ekonomicznej.

Obecnie koło organizuje dwa ogólnopolskie wydarzenia (Liga Młodych Logistyków i Uniwersytecka Liga Logistyków), szkolenia - także autorskie - dla studentów, uczniów techników i szkół podstawowych, a także realizuje projekty badawcze dla firm. 

Dowiedz się więcej:WWW, FACEBOOK

 

Klub Absolwentów Logistyki i Transportupowstał na przełomie 2017 i 2018 roku z inicjatywy absolwenckiej i we współpracy z Biurem Współpracy z Gospodarką i Absolwentami i przedstawicielami kadry UE Katowice. 

Dążenia Klubu skoncentrowane są wokół trzech filarów: działań na rzecz społeczności Absolwentów, działań na rzecz współpracy Absolwentów z Uniwersytetem oraz działań na rzecz współpracy Absolwentów ze Studentami. 

Dowiedz się więcej:WWW, LINKEDIN, FACEBOOK

-------------------------------------------------------- 

  

 

 

  

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3