Przejdź do menu Przejdź do treści

Przemysław Pyrek

Rok ukończenia studiów:2014
Ukończony kierunek studiów:Zarządzanie Logistyczne
Specjalizacja:Zarządzanie Logistyczne
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Łańcuch dostaw, import, transport morski i lotniczny   
Branże:automotive

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów? Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Moja kariera rozpoczęła się od stażu w firmie Johnson Controls jeszcze podczas studiów, następnie zostałem w tejże firmie młodszym logistykiem. Po około trzech latach udało mi się trafić do Supply Operations Europe, działu GM zajmującego się zapewnieniem dostaw dla całego łańcucha dostaw europejskich zakładów Opel/Vauxhall. Po roku pracy otrzymałem propozycję pracy jako koordynator transportu Overseas, gdzie byłem odpowiedzialny za nadzór wszystkich transportów lotnicznych dla całej grupy Opel/Vauxhall. Po roku czasu z przyczyn osobistych zmieniałem pracę i objąłem pracę kontrolera MRP w BorgWarner Poland, gdzie jestem odpowiedzialny za zapewnienie dostaw do produkcji turbosprężarek.    

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Praca w skali mikro, która daje efekty w skali makro.  

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Studia pozwoliły mi w ogólnym stopniu przygotować się do kariery zawodowej, poznać podstawowe pojęcia oraz rynek pracy. 

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Możliwość dzielenia się i wymiany doświadczeń z kolegami "po fachu" oraz opowiedzenia o swojej pracy osobą, które w niedługim obiorą swoją drogę zawodową w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca