Przejdź do menu Przejdź do treści

Jakub Morawiecki

Rok ukończenia studiów:2017
Ukończony kierunek studiów:Logistyka
Specjalizacja:Zarządzanie logistyczne
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Spedycja
Branże:Transport

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Odbyłem w firmie Skat trzymiesieczne szkolenie w naszej siedzibie w Gdańsku gdzie zostałem nauczony od początku całej pracy związanej z zawodem spedytora. Odbyłem w firmie Skat trzymiesieczne szkolenie w naszej siedzibie w Gdańsku gdzie zostałem nauczony od początku całej pracy związanej z zawodem spedytora.

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Satysfakcja ze znajdywania rozwiązań. Realizacja założonych wyników i celów. Satysfakcja ze znajdywania rozwiązań. Realizacja założonych wyników i celów.

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Na uczelni nie poruszano tematu spedycji. Nigdy nie była ona wystarczająco zgłębiona. Na uczelni nie poruszano tematu spedycji. Nigdy nie była ona wystarczająco zgłębiona.

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Jestem ciekawy gdzie pracują inni koledzy i koleżanki z uczelni. Czy ich praca jest ciężka, interesująca, dobrze płatna. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3