Przejdź do menu Przejdź do treści

Monika Piecha

Rok ukończenia studiów:2017
Ukończony kierunek studiów:Logistyka
Specjalizacja:Zarządzanie logistyczne
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Specjalista ds. planowania materiałowego, specjalista ds. transportu
Branże:FMCG, automotive
LinkedIn:

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Zakończyłam pracę w firmie Unilever i rozpoczęłam pracę w firmie Gefco 4PL.

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Najwięcej satysfakcji daje mi współpraca z ludźmi i możliwość dalszego rozwoju kompetencji logistycznych. Jestem zadowolona z tego, że już w czasie studiów rozpoczęłam pracę zawodową, co pozwoliło mi na lepsze zrozumienie procesów logistycznych, a w konsekwencji dało większe szanse na rynku pracy.

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Studia na UE Katowice oraz bycie członkiem NKL Dialog pozwoliły mi na zdobycie kontaktów zawodowych, codzienną praktyczną naukę logistyki oraz kompetencji miękkich, otwarcie się na nowe wyzwania, co na pewno wpłynęło na moją decyzję o pracy w logistyce. Tak, zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałam.

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Do przystąpienia do Klubu zmotywowali mnie wykładowcy, którzy wspominali o takiej organizacji, która właśnie się kształtuje oraz znajomi z NKL Dialog. Dzięki byciu członkiem Klubu mogę zaoferować swoją wiedzę, umiejętności, jakie nabyłam w trakcie studiów i na obecnym stanowisku pracy. Mam nadzieję, że Klub uczyni wiele dobra dla studentów logistyki w różnych wymiarach i że będę mogła wesprzeć tą inicjatywę. Kontakt z innymi absolwentami bez wątpienia wpłynie na poszerzenie kontaktów zawodowych oraz wymianę doświadczeń logistycznych.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3