Przejdź do menu Przejdź do treści

Maciej Zwyrtek

Rok ukończenia studiów:

2007

Ukończony kierunek studiów:Zarządzanie
Specjalizacja:International Business  
Wydział:

Zarządzania

Stypendium naukowe: 

2006/2007 - stypendium naukowe Socrates Erasmus
Wydział Komunikacji i Mass Mediów - National and Kapodistrian University of Athens   

Studia podyplomowe: 2012/2013 - Menedżer Logistyki 
Obszary zawodowe:Transport, logistyka, sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie
Branże:Transport i logistyka  
LinkedIn:https://pl.linkedin.com/in/maciej-zwyrtek-9b68a126 

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Pod koniec studiów rozpocząłem pracę jako Spedytor Międzynarodowy w DB Schenker. Po 1,5 roku pracy awansowałem na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Rozwiązań Logistycznych. Kolejnym moim pracodawcą była firma ESA Logistika, gdzie pracowałem prawie 3 lata i byłem odpowiedzialny za rozwój sprzedaży dla nowego oddziału zagranicznej firmy w Polsce. Od 2013 roku pracuję w firmie Kuźnia-Trans Sp. z o.o., gdzie zaczynałem jako Sales Manager, a obecnie zajmuję stanowisko General Sales Directora i jestem odpowiedzialny za obszary związane z transportem i spedycją, operacjami, obsługa klienta, jakością i rozwojem sprzedaży. 

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić?  

Mimo dużego stresu i presji, praca ta daje mi dużo satysfakcji z osiąganych rezultatów, gdzie sam podejmuje decyzję, które mają często natychmiastowe przełożenie na działanie firmy. W tej pracy lubię również poznawać nowych ludzi i wymieniać się różnymi doświadczeniami.  

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Po studiach chciałem pracować z międzynarodowymi klientami, żeby móc wykorzystać wiedzę ze studiów i cały czas to robię. 

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Do przystąpienia do klubu namówił mnie znajomy, ale już po pierwszym spotkaniu absolwentów mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3