Przejdź do menu Przejdź do treści

Kacper Caniboł

Rok ukończenia studiów:2018
Ukończony kierunek studiów:Logistyka
Specjalizacja:projektowanie systemów logistycznych
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Zakupy, zarządzanie łańcuchem dostaw
Branże:Automatyka przemysłowa, budowa maszyn 
LinkedIn:www.linkedin.com/in/230426110/

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Podczas studiów miałem okazję uczestniczyć w kilku stażach, jak również wykonywać zlecenia dla redakcji portalu log4.pl, w którym jako członkowie NKL Dialog publikowaliśmy analizy rynku. Staże studenckie zakończyłem w firmie Rockwell Automation, gdzie pracowałem w dziale zakupów. Obecnie pracuję jako starszy kupiec materiałów produkcyjnych w Caterpillar.  

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Koło Naukowe "Dialog" pogłębiło moje zainteresowanie logistyką, dzięki niemu udało mi się dostać na pierwsze staże w branży i na dobre zostać w łańcuchu dostaw. Pomoc akademików z Wydziału Zarządzania pomogła mi stać się jednym z organizatorów ogólnopolskiego projektu Top Young 100, gdzie miałem możliwość poznania wielu menedżerów łańcucha dostaw, co dało mi świeże spojrzenie na tematykę i pomogło rozwinąć się jako osobie wkraczającej na rynek pracy. 

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Mam wiele pozytywnych wspomnień z uczestnictwa w NKL Dialog, myślę że KALiT będzie organizacją pozwalającą na dalsze utrzymanie kontaktu ze starymi znajomymi ale również da możliwość poznania wielu profesjonalistów z branży i pozwoli na wymianę wiedzy/doświadczeń oraz stworzenie pola do współpracy biznes- uczelnia-studenci .    

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3