Przejdź do menu Przejdź do treści

Adam Jędrzejczyk

Rok ukończenia studiów:2014
Ukończony kierunek studiów:Logistyka
Specjalizacja:Transport w systemach logistycznych
Wydział:Ekonomii
Obszary zawodowe:Planowanie, produkcja, finanse
Branże:FMCG
LinkedIn:www.linkedin.com/in/adam-j%C4%99drzejczyk-886567108/

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Zaczęła się jeszcze w trakcie studiów na UE w niepełnym wymiarze czasu jako wsparcie zespołu planowania w fabryce Unilevera w Katowicach-Szopienicach. Wraz z nabywanym doświadczeniem dostawałem kolejne obowiązki, po zakończeniu studiów inż. zacząłem pracę w pełnym wymiarze jako planista produkcyjny/zaopatrzenia dla repackingu. Po niecałych dwóch latach przeszedłem do działu planowania kategorialnego, po pewnym czasie w ramach tego działu moje obowiązki poszerzyły się i aktualnie jestem koordynatorem ds. planowania. 

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Zdobywanie wiedzy, udział w podejmowaniu decyzji dla całej kategorii herbat i napojów w Europie, możliwość obserwacji łańcucha dostaw w branży FMCG od plantacji do klientów i koordynowanie działań w ramach tego łańcucha na wielu etapach procesu. 

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Studia na UE bezpośrednio umożliwiły rozpoczęcie pracy w Unileverze, wiedza zdobyta na UE pomogła w szybkim wdrożeniu się w pracę i odnalezienie się w środowisku biznesowym. Zawodowo rozwijam się w obszarze łańcucha dostaw, co jest jednym z głównych zagadnień logistyki. 

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Chęć poznania innych absolwentów UE i ich ścieżek kariery. Oczekuję, że Klub umożliwi zbudowanie sieci kontaktów wśród absolwentów, którzy będą sobie pomocni (rozwiązywanie zagadnień biznesowych, wsparcie merytoryczne). Chciałbym, by Klub zaktywizował absolwentów UE i zachęcił do podejmowania wspólnych inicjatyw. 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3