Przejdź do menu Przejdź do treści

Grzegorz Stańczak  

Rok ukończenia studiów:2012
Ukończony kierunek studiów:Zarządzanie
Specjalizacja:Logistyka
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Zarządzanie projektami, Lean Management, Projektowanie i optymalizacja procesów, Rozwój biznesu logistyki kontraktowej
Branże:Logistyka
LinkedIn:www.linkedin.com/in/grzegorz-sta%C5%84czak-6a806872/

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Już w czasie studiów miałem szanse zawodowo tworzyć i rozwijać biznes logistyki kontraktowej zaczynając od szeregowych stanowisk, poprzez kierowanie oddziałem do chwili obecnej, w której zajmuję się szeroko pojętym rozwojem biznesu logistyki kontraktowej, często łącząc także rozwiązania zajmując się całymi łańcuchami dostaw.

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Satysfakcja wiąże się przede wszystkim z możliwości sprawdzenia tego, jak zaprojektowanie przeze mnie rozwiązania działają nie tylko w teorii, ale także w praktyce.

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Od czasu rozpoczęcia studiów moja kariera związała się bardzo mocno z branżą TSL. Dużo w tym zasługi Koła Logistycznego DIALOG, gdzie mogłem się rozwijać.

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Wymiana cennych doświadczeń oraz miłe wspomnienia związane z uczelnią i życiem uczelnianym.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3