Przejdź do menu Przejdź do treści

Damian Popek

Rok ukończenia studiów:2015
Ukończony kierunek studiów:Logistyka
Specjalizacja:Zarządzanie logistyczne  
Wydział:Zarządzania
Obszary zawodowe:Kompleksowe usługi logistyczne
Branże:Przemysł ciężki (energetyka, gazownictwo, petrochemia, budownictwo drogowe)
LinkedIn:

  

Jak przebiegała moja kariera zawodowa od czasu ukończenia studiów?  

Od czasu studiów, podejmowałem wyzwania operacyjne oraz kierownicze w specjalistycznych obszarach logistyki związanych z obsługą dużych projektów infrastrukturalnych w branży energetycznej oraz petrochemicznej.

 

Co w pracy zawodowej daje mi najwięcej satysfakcji? Z czego jestem dumny? Czym mogę się pochwalić? 

Możliwość współpracy w międzynarodowych oraz wielozadaniowych zespołach projektowych skupiających wysoce wykwalifikowanych inżynierów oraz menadżerów zarządzających dużymi projektami budowlanymi o strategicznym znaczeniu dla krajowej gospodarki.

Logistyka, za którą odpowiadam podczas realizacji przedmiotowych projektów jest jedną z kluczowych obszarów działania, odpowiedzialna za powodzenie oraz terminowość całego przedsięwzięcia. 

 

Jak studia na AE/UE Katowice wpłynęły na wybór ścieżki kariery zawodowej? Czy zawodowo rozwijam się w obszarze, który studiowałem? 

Studia wpłynęły znacząco na wybór ścieżki zawodowej. Dzięki podjętym studiom na UE Katowice, miałem szansę pierwszy raz spotkać się z obecnym pracodawcą oraz zdobyć pierwsze doświadczenia w koordynacji/zarządzaniu projektami, które kontynuuje na większą skalę na zawodowej ścieżce.

 

Co zmotywowało mnie do przystąpienia do Klubu? Czego oczekuję? Czy i jakie widzę korzyści w budowaniu relacji z innymi absolwentami, wspieraniu studentów w edukacji i wejściu na rynek pracy, współpracy z uczelnią?  

Główną motywacją jest utrzymanie trwałych relacji z całą społecznością UE Katowice, której zawdzięczam bardzo wiele w kontekście edukacji, ale również zbudowanych przyjaźni w okresie podejmowanych studiów. Ponadto, chciałbym aktywnie wspomagać działania studentów, członków Naukowego Koła Logistyki "DIALOG", a także rozwijać kontakty biznesowe z społecznością profesjonalistów/absolwentów UE Katowice.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3