Przejdź do menu Przejdź do treści

W dniach 7-9 września 2015 r. w Słonecznym Brzegu w Bułgarii odbył się IV Kongres Młodych Naukowców "Zaufanie w relacjach społecznych, gospodarczych i finansowych".

 

Organizatorem Kongresu była Katedra Bankowości i Rynków Finansowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Partnerami Kongresu były uczelnie wyższe z: Niemiec, Ukrainy, Serbii, Czech, Słowacji, Rosji oraz Bułgarii.

 

Tematyka Kongresu koncentrowała się wokół bankowości i systemu finansowego, finansów gospodarstw domowych, zaufania i odpowiedzialności społecznej oraz środowiska biznesowego. Sesje obejmowały sesję plenarną, prezentacje wyników badań prelegentów oraz tematyczne panele dyskusyjne.

 

Artykuły uczestników Kongresu po pozytywnych recenzjach ukazały się w publikacji pt.: "Challenges, Research and Perspectives" wydanym przez niemieckie wydawnictwo Uni-edition GmbH pod redakcją Prof. Guntera Hofbauera.

 

 

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim obecnym za przyjęcie zaproszenia i udział w zorganizowanym przez naszą Katedrę IV Kongresie Młodych Naukowców.

                                                               

                                                                Prof. zw. dr hab. Irena Pyka
                                                                Przewodnicząca Rady Programowej

 

 

                                                               

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca