Przejdź do menu Przejdź do treści

W dniach 7-9 września 2015 r. w Słonecznym Brzegu w Bułgarii odbył się IV Kongres Młodych Naukowców "Zaufanie w relacjach społecznych, gospodarczych i finansowych".

 

Organizatorem Kongresu była Katedra Bankowości i Rynków Finansowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Partnerami Kongresu były uczelnie wyższe z: Niemiec, Ukrainy, Serbii, Czech, Słowacji, Rosji oraz Bułgarii.

 

Tematyka Kongresu koncentrowała się wokół bankowości i systemu finansowego, finansów gospodarstw domowych, zaufania i odpowiedzialności społecznej oraz środowiska biznesowego. Sesje obejmowały sesję plenarną, prezentacje wyników badań prelegentów oraz tematyczne panele dyskusyjne.

 

Artykuły uczestników Kongresu po pozytywnych recenzjach ukazały się w publikacji pt.: "Challenges, Research and Perspectives" wydanym przez niemieckie wydawnictwo Uni-edition GmbH pod redakcją Prof. Guntera Hofbauera.

 

 

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim obecnym za przyjęcie zaproszenia i udział w zorganizowanym przez naszą Katedrę IV Kongresie Młodych Naukowców.

                                                               

                                                                Prof. zw. dr hab. Irena Pyka
                                                                Przewodnicząca Rady Programowej

 

 

                                                               

 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3